Masaż relaksacyjny

Lekki masaż wpływający pozytywnie na stan fizyczny oraz stan emocjonalny osoby masowanej. Działa rozluźniająco - powodując zmniejszenie napięcia mięśni, odprężająco - uspokajając cały organizm oraz wyciszająco - działając pozytywnie na sferę psychiczną człowieka.

O masażu

MASAŻ RELAKSACYJNY – specjalistyczne techniki masażu w których przez bezpośredni, dotykowy lekki masaż wpływa się pozytywnie na stan fizyczny oraz stan emocjonalny osoby masowanej. Działa rozluźniająco - powodując zmniejszenie napięcia mięśni, odprężająco - uspokajając cały organizm oraz wyciszająco - działając pozytywnie na sferę psychiczną człowieka. Polecany w profilaktyce i leczeniu zmian w tkankach miękkich wywołanych stresem lub negatywnymi stanami emocjonalnymi.

Masaż relaksacyjny jest nieoceniony nie tylko w przypadku zmęczenia fizycznego, ale także psychicznego. Nie jesteśmy w stanie uniknąć na co dzień stresu, stąd warto zapewnić sobie chociaż chwilę odprężenia, co pomoże pozbyć się nagromadzonego napięcia i da nam zastrzyk energii.

masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to remedium na przemęczenie, ból i brak energii

W celu zregenerowania utraconych sił warto zatroszczyć się o stan swojego ciała i ducha, do czego świetnie sprawdza się masaż relaksacyjny, który od wieków z powodzeniem stosowany jest w celu odprężenia, zrelaksowania i dodania energii. Wykonywany przez profesjonalistów zapewnia nie tylko odstresowanie, ale pozwala także pozbyć się uporczywego bólu, zapobiega kontuzjom oraz wspomaga rehabilitację. Masaż ten wpływa korzystnie także na nasz wygląd, gdyż za jego pomocą można kształtować sylwetkę poprzez rozbijanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, dzięki czemu nasza figura staje się smuklejsza i atrakcyjniejsza.

Masaż relaksacyjny usprawnia krążenie krwi, stymulując układ limfatyczny do szybszego usuwania toksyn nagromadzonych w organizmie. Dzięki takiemu naturalnemu detoksowi, skóra odzyskuje utraconą jędrność oraz elastyczność. Dodatkowo komórki i tkanki stają się lepiej dotlenione i odżywione, zostają pobudzone czynności gruczołów, a ew. obrzęki ulegają szybszemu wchłonięciu. Masaż wpływa także na przyspieszenie przemiany materii. Podczas masażu stosuje się różne techniki, m.in. ugniatanie, rozcieranie, uciskanie oraz oklepywanie.

masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny Warszawa

Zapraszamy na masaż relaksacyjny do naszych salonów:

  • Mokotów, ul. Biały Kamień 1, Warszawa
  • Wilanów, ul. Sarmacka 10, Warszawa.
masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny cena:

60 minut
90 minut
120 minut
240 PLN
310 PLN
370 PLN