Kup bon online

Jeśli chcecie Państwo sprawić niezapomniany prezent bliskiej osobie, rodzinie, przyjaciołom, karnet okolicznościowy to idealna forma ku temu. Warto pamiętać, iż to co nas wyróżnica spośród całej plejady salonów masażu to nasze dyplomowane masażystki z wyspy Bali. Wykonywanych przez nie masaży i rytuałów, nie sposób porównać do jakichkolwiek innych europejskich zabiegów.

Istnieje możliwość zakupu karnetu w dwóch wariantach:

"Kupon na zabieg" - bon na zabieg z oferty naszego salonu, np.: "BON PODARUNKOWY dowolny masaż 90-minutowy dla Anny Nowak "

"Kupon o wartości" - bon na dowolny zabieg o określonej wartości, np.: "BON PODARUNKOWY o wartości 500 zł dla Ani i Jacka"

Realizacja usług odbywa się zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www.dotyk-orientu.pl/regulamin-sprzedazy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest JANIK CONSULTING PRZEMYSŁAW JANIK z siedzibą – 02-797 Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 / 112B

Akceptuję Regulamin sprzedaży (www.dotyk-orientu.pl/regulamin-sprzedazy)